Ventas Balss, 22. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Arvien vairāk medicīnas iestāžu pacientiem izsniedz nevis ierastos kases aparāta čekus, bet gan e-kvītis, kuras var nosūtīt arī Valsts ieņēmumu dienestam, lai automātiski iekļautu gada ienākumu deklarācijā.

Šovakar FIBA Eiropas kausa otrā posma cīņas atsāks BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā uzņemt Ungārijas vienību Egis Kormend, ko pirmajā aplī viesos izdevās salauzt vien pēdējā ceturtdaļā.

Ventspils novada dome pieņēmusi galveno finanšu dokumentu – 2020. gada budžetu –, saskaņā ar kuru novads šogad pelnīs un tērēs naudu. Šogad novada dome plāno tērēt mazāk nekā pērn, toties infrastruktūras sakārtošanai pašvaldība paredzējusi rekordlielu summu novada vēsturē.

Gatavošanos sezonai uzsācis futbola klubs Ventspils, vispirms tiekot skaidrībā ar jauno galveno treneri, par ko kļuvis 40 gadus vecais moldāvu speciālists Viorels Frunza.

Pēdējā laikā manāmā aktivitāte pie bijušā piena kombināta ēkas Marijas un Kārļa ielā norāda vien uz to, ka īpašnieks sakārto savu īpašumu. Tomēr īpašniekiem saistībā ar šo ēku ir arī tālredzīgāki plāni.

Tiesa izskatījusi divas dažādas administratīvā pārkāpuma lietas par nepakļaušanos policijas darbiniekiem. Vienā no lietām policija pati ir kļūdījusies.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris