Ventas Balss, 17. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Iespaidīgu revanšu par pirmā apļa zaudējumu Tallinas Kalev/Cramo nokārtojuši BK Ventspils basketbolisti, kas viesos bija vadībā lielāko daļu maču un svinēja panākumu ar 95:77.

Uzņēmība un uzdrīkstēšanās piemīt Bergmaņu ģimenei, kas nupat ir izvērsusi gadiem ilgi loloto ziedu biznesu un metusies arī zemeņu lauciņā.

Eiropas Aizsargāto produktu nosaukumu reģistros līdz šim iekļauti seši Latvijas pārtikas produkti. Pastāv iespēja, ka tuvāko gadu laikā sarakstu papildinās arī Salacgrīvas nēģi.

Jaunrades nama solo dziedāšanas mācību klases audzēkņi kopā ar skolotāju Minjonu Rebhūnu ar augstiem sasniegumiem atgriezušies no konkursa Slovākijā.

Šonedēļ pirmsskolas izglītības iestāde Eglīte uzņēma viesus – bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām. Viņi tika aicināti ieklausīties klusumā un sevī.

Intervija ar Līvu savienības Ventspils nodaļas un nodibinājuma Ventspils lībiešu apvienības «Rānda» vadītāju Ausmu Ernestovsku, kura lepojas, ka zina no galvas 25 dziesmas lībiešu valodā. Dziesma ir tā, kas viņai palīdz uzturēt možu garu un satikt labus cilvēkus.

Nedēļas nogalē pirmos Nacionālās līgas otrā posma mačus aizvadīs VK Ventspils volejbolisti, savā laukumā uzņemot abas spēcīgākās Austrumu grupas komandas – Daugavpils novadu un Ezerzemi/DU.

Ventas Balss arhīvs

27. marts
26. marts
25. marts
24. marts
20. marts
19. marts
18. marts
17. marts