Ventas Balss, 14. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jaundzimušo vecāki Ventspilī aizvadītajā gadā visvairāk iecienījuši personvārdus Alekss un Sofija, bet novadā piedzima vairāki Kārļi un divas Alises. Taču ir arī vecāki, kas savam bērnam izvēlas dot neparastu, pat unikālu vārdu.

Pagājušajā trešdienā Ventspilī darba vizītē viesojās satiksmes ministrs Tālis Linkaits, lai tiktos ar Brīvostas pārvaldes jauno vadību un ostas termināļu pārstāvjiem. Tika apspriesta pašreizējā situācija ostā, kuru ministrs nodēvēja par dažādu pārvaldības modeļu testēšanu.

Aptuveni pēc diviem gadiem Latvijā būtu jāsāk darboties dzērienu iepakojumu depozīta sistēmai, tāpēc sācies enerģisks darbs, lai jaunā sistēma darbotos pēc iespējas efektīvāk.

Kopš šī gada bezpilota gaisakuģu jeb dronu operatoriem ir pieejama karte, kurā iezīmētas dronu lidojumiem aizliegtās un ierobežotās zonas.

Pētījums, kurā līdzdarbojās arī Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas centrs, vainagojies ar pasaules mēroga atklājumu – spirālveida galaktikā novēroti atkārtoti ātrie radio uzliesmojumi.

Trīs no kopumā 27 dalībniekiem, kas rudenī rakstīja diktātu klātienē Ventspils Augstskolā, to izdarīja teicami. Turklāt divi darbi uzrakstīti bez nevienas kļūdas.

Tārgales pagasta iedzīvotājs, invalīds ar kustību traucējumiem, kopš pagājušā gada septembra nevar saņemt viņam nepieciešamo sociālo aprūpi mājās un asistenta pakalpojumus. Invalīds nesaņem palīdzību ne no Sociālā dienesta, ne no bērniem un mazbērniem.

Ventas Balss arhīvs

15. jūlijs
14. jūlijs
10. jūlijs
9. jūlijs
8. jūlijs
7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs