Ventas Balss, 13. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Eiropas čempionātā svarcelšanā U17 vecuma grupā par uzvarētāju svara kategorijā līdz 59 kg kļuva Ventspils sportiste Daniela Ivanova, sasniedzot arī jaunus valsts rekordus.

Ventspils autosportistu komanda Tempo 24H startēja 24 stundu autosacensībās Portugālē un 84 vienību konkurencē izcīnīja piekto vietu absolūtajā vērtējumā un trešo savā automašīnu klasē.

Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja ekspozīciju papildinās unikālā Kaziņu priede, kurā mūsu senči izveidojuši trīs dores.

Ilggadīgā Zūru pamatskolas pavāre Mudīte Brūna ir apmulsusi par viņai pievērsto uzmanību – pašvaldības pasniegto Pateicības rakstu par izcili veikto darbu.

BK Ventspils basketbolisti ar uzvaru sākuši arī FIBA Eiropas kausa otro posmu, viesos ar 96:76 pieveicot Ungārijas vicečempioni Egis Kormend, kas gan ilgu laiku turējās vadībā.

Ventspilnieks Andrejs Šemberko piedalījās Klusā okeāna attīrīšanā no plastmasas atkritumiem un dalījās ar saviem iespaidiem par šo neparasto darbu. Andrejs ir kuģu iekārtu mehāniķis, jau 9 gadus strādā uz dažādiem kuģiem.

Ventas Balss arhīvs

29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris