Ventas Balss, 11. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pamatojoties uz tā saucamo Magņitska likumu (pieņemts ASV un paredz personālu sankciju ieviešanu pret personām, kas iejauktas cilvēktiesību pārkāpumā un korupcijā), šo pirmdien OFAC nosauca četras organizācijas, kas saistītas ar Lembergu un pret kurām ir ieviestas sankcijas: Ventspils brīvostas pārvalde, Ventspils attīstības aģentūra, Biznesa attīstības asociācija un Latvijas Tranzīta biznesa asociācija.

Mūspuses uzņēmēja īstenotais, ES fondu atbalstītais projekts, kurš piedāvā makšķerēšanu Ventspils piekrastē, ir atzīts par vienu no veiksmīgākajiem Eiropā, kas atdzīvina ekonomisko aktivitāti piekrastes teritorijās.

Jau 18. reizi Ventspilī uz gadskārtējo pasākumu Baltā dūna pulcējās arhitekti, lai izvērtētu aizejošajā gadā arhitektūras un būvniecības nozarē paveikto.

Par to, kāpēc pusaudzis ir spurains provokators un kā pieaugušajiem ar viņu saprasties, Diāna Zande runāja lekcijā Ciemos pie pusaudža.

Pagājušajā piektdienā koncertzālē Latvija pasaulslavenais britu mūziķis un diriģents Veins Māršals sniedza mūsu valstī vienīgo ērģeļmūzikas solokoncertu. Koncerta vidū ērģeles pārstāja skanēt tehnisku iemeslu dēļ – iesprūda taustiņš vienā no manuālajiem reģistriem.

Ar maču Ungārijā FIBA Eiropas kausa otro posmu uzsāks BK Ventspils basketbolisti, kas līdz šim šajā turnīrā uzvarējuši visās sešās spēlēs.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris