Ventas Balss, 10. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Atklātajā hokeja līgā pēc pirmajiem diviem posmiem uz kopvērtējuma pirmajām divām vietām, kas garantē vietu pusfinālā, pretendē vismaz trīs komandas.

Ventspils ir atzīta par vienu no Eiropas izcilākajiem tūrisma galamērķiem nacionālajā konkursā, kura tēma šogad bija Veselības un labjūtes tūrisms. Mūsu pilsētas tūrisma piedāvājums tika atzīts par vienu no labākajiem.

Kultūras iestādē to uzburt palīdzējuši Ventspils foto kluba Kaktuss dalībnieki izstādē Ziema, kura redzami sešu autoru darbi.

Neparastu un vērtīgu karjeras pasākumu savas skolas vidusskolas klašu audzēkņiem noorganizēja Ventspils Valsts 1. ģimnāzija.

Ierasts, ka Ziemassvētki ir labdarības laiks, kad, iespējams, biežāk atceras grūtībās nonākušos, sūta dāvanas, sniedz palīdzību un atbalstu. Ikviens, kurš vēlas darīt labu, aicināts iepriecināt cimdiņbērnus un pansionāta Selga seniorus.

Latvijā labi pazīstamais laika ziņu veidotājs Toms Bricis, turpinot tiešraidēs informēt iedzīvotājus par aktualitātēm, analizēja latviešu tautas ticējumus, kas nosaka laika apstākļus, kā arī sniedza pirmās iespējamās prognozes Ziemassvētkiem.

Divas dienas pēc kārtas sporta hallē Pārventa viesus uzņēma VK Ventspils volejbolisti, abos mačos svinot uzvaru un tiekot arī pie vērtīga ieguldījuma nākotnē.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris