Ventas Balss, 9. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Finiša taisnē nonācis konkurss par ģimenei draudzīgākās pašvaldības statusu. Galvenais uzvarētājs un labākā pašvaldība reģionos tiks nosaukti tieši pēc nedēļas. Savukārt pagājušās nedēļas beigās konkursa komisija vērtēja finālā iekļuvušās pašvaldības Kurzemē – Ventspili un Grobiņas novadu.

Ziru bibliotēkā iekārtotajā eņģeļu izstādē greznojas arī Santas Andersones tamborētais rokdarbs. Tas izstaro gaismu un mieru, un tas šajā Adventes laikā ir īpaši svarīgi.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā nesen sākusi strādāt kvalificēta uztura speciāliste Anete Šteinberga, kura labprāt piekrita pastāstīt Ventas Balss lasītājiem par dažādām tendencēm ikdienas uzturā. Šoreiz speciāliste vairāk stāsta par diētām, jo reizēm valda uzskats, ka, jo vairāk ievēros diētu, jo rezultāts būs labāks.

Jau vairākus gadus pašvaldības SIA ŪDEKA pārraudzībā esošajā notekūdeņu attīrīšanas procesā radušās dūņas tiek izvestas no notekūdeņu attīrīšanas kompleksa uzreiz pēc to izveidošanās, tādējādi jau šobrīd ir ierobežota nepatīkamu smaku izplatīšanās pilsētā.

Katrs ir dzirdējis kādu stāstu par izdegšanas sindromu, kad pat tīkams darbs vairs neizrauj un ir grūti koncentrēties. To, kā tas ir, zina arī Dace Popkova. Būdama prasmīga kūku cepēja un neprotot atteikt, viņa tik ļoti aizrāvās ar pasūtījumu apjomu, ka sāka slimot, bet ārsti divus gadus nevarēja pateikt, kādēļ sāp roka.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris