Ventas Balss, 5. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils baptistu baznīcā šo svētdien plkst. 17 skanēs labdarības koncerts No debesīm es atnesu..., ko jau 12 gadus organizē politiskā partija Latvijai un Ventspilij. Tā laikā tiks vākti ziedojumi atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš.

Mūsdienās digitālais mārketings ir viens no eksporta tirgus populārākajiem un efektīvākajiem preču un pakalpojumu virzības veidiem. Tā ir jauna atslēga veiksmīgam biznesam. Ar veiksmīga digitālā mārketinga noslēpumiem ar jaunajiem un potenciālajiem uzņēmējiem dalījās šīs nozares eksperti.

Izmācoties par gaisa transporta stjuartu, var iegūt stabilu un interesantu darbu, sociālās garantijas un iespēju ceļot uz dažādiem pasaules nostūriem. Nesen stjuartu komplektēšana notika arī Ventspilī.

Kādas sieviete Staldzenē pie laivu bāzes sastapusi, viņasprāt, savainotu gulbi. Putns aktualizējis jautājumu par palīdzēšanu putniem un dzīvniekiem.

Ventspils poliklīnikā pieejams daudzfunkcionālais ķermeņa masas analizators. Tas nosaka cilvēka organisma fizioloģisko stāvokli.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris