Ventas Balss, 4. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau trešo gadu biedrība Matisons Runner’s Club pirms Ziemassvētkiem rīko skrējienu, lai vāktu ziedojumus kādam īpašam bērniņam, kā arī popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Šogad labdarības akcijā Atbalsts Sanijai kopīgiem spēkiem tiks vākti līdzekļi īpaša pozicionēšanas autosēdeklīša iegādei.

FIBA Eiropas kausa regulārajā sezonā trijās no sešām nedēļām vērtīgākā spēlētāja atzinība tikusi BK Ventspils basketbolistiem, un trešo no tām saņēma Klāvs Čavars.

Savus amata pienākumus sācis pildīt jaunais Valsts policijas Ventspils iecirkņa priekšnieks Ansis Zanders, kuram ir pieredze īpaši smagu noziegumu apkarošanā. Iecelšana jaunajā amatā palīdzējusi majoram atgriezties dzimtajā pusē.

Pagājušajā nedēļā pasniegtas Kurzemes tūrisma kvalitātes gada balvas Lielais Jēkabs 2019. Pie mūsu novadniekiem aizceļojuši divi Lielie Jēkabi un žūrijas simpātiju balva.

Pirms četriem gadiem Rīgā aizsākusies kustība TechGirls saista arī ventspilnieces. Pirmā tikšanās notika koprades telpās Biznesa atbalsta centrā.

Pēc pirmajām četrām kārtām Ventspils 18. kērlinga čempionātā ir tikai viena komanda ar visām uzvarām, nav nevienas, kas nebūtu uzvarējusi kaut reizi, bet pašreizējiem čempioniem ir jau divas neveiksmes.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris