Ventas Balss, 3. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventas 2002 hokejisti pagalam neviesmīlīgi savā laukumā uzņēma Junioru hokeja attīstības līgas pastarīšus – Daugavas spēlētājus.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā atklāta Brīvostas pārvaldes Dokumentu pārvaldības nodaļas un sekretariāta vadītājas, fotogrāfes Gundegas Rebhūnas pirmā personālizstāde Vēro… Sajūti…Piedzīvo…. Tas ir ļoti personīgs aicinājums ieraudzīt Ventspils ostu un dzīvi ap to jaunās dimensijās.

Ventspils reiss saņēmis visaugstāko novērtējumu konkursā Drošākais uzņēmuma autoparks 2019, kā arī Satiksmes ministrijas speciālbalvu par ieguldījumu drošības veicināšanā.

Pārventas stāstnieki turpina uzklausīt Ventspils novada pagastu pārstāvju stāstus. Novembra izskaņā Pārventas bibliotēkā viesojās usmenieki.

Zanda Bebriša ir izaugusi Stiklos, šis ciems Puzes pagastā ir tuvs un mīļš, tāpēc Annahites pamatskolas skolotāja iesaistās tā sakārtošanā.

Lietai, kas darināta ar rokām, noteikti ir daudz lielāka vērtība nekā veikalā pirktajai. To novērtē arī ventspilnieces Ima un Evija, kas brīvdienās sarīkoja radošo tirdziņu.

Latvijas šorttrekisti Japānā startēja trešajā Pasaules kausa posmā, kurā pirmo reizi šajās sacensībās uz ledus devās arī mūsu stafetes kvartets, bet īsākajā distancē krita arī viens personīgais rekords.

Ventas Balss arhīvs

16. jūlijs
15. jūlijs
14. jūlijs
10. jūlijs
9. jūlijs
8. jūlijs
7. jūlijs
3. jūlijs