Ventas Balss, 2. decembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilī atvērts vēl viens bioloģisko produktu veikals. Produkti audzēti laukos, toskait arī Ventspils novada saimniecībās. Veikalā Ķocis daudzi produkti nopērkami uz svara, proti, bez iepakojuma. Uzņēmēja Iveta Ķēniņa un viņas bizness atbalsta vietējos lauksaimniecības produktu ražotājus un nodrošina ventspilniekiem tikt pie ekoloģiski tīriem produktiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ventspils biznesa inkubatorā uzņemti seši jauni uzņēmumi. Jaunie komersanti līdz ar tradicionālajām nozarēm ienākuši Biznesa inkubatorā arī ar tādām, kas agrāk šeit nav bijušas pārstāvētas.

Ventspils muzeja vēsturniece Māra Dāvida Vēstures otrdienā stāstīja par skaistumkopšanas un higiēnas vēsturi, atklājot to, kā cilvēki sevi kopa un pucējās kādreiz.

Lībiešu pēctecei Ievai Zolei ir iespēja atpūsties Lielirbē, bet viņa gan smej, kādēļ gan mūsdienu cilvēks, kura vietā daudzus darbus paveic elektroniskās ierīces, bieži ir tik noguris. Ieva Piltenes vidusskolā ir latviešu valodas un literatūras skolotāja, kura zina, ko nozīmē būt atšķirīgai izskatā un domāšanā, un kura ir iemīlējusi skolotājas profesiju un spēj pieņemt jebkuru audzēkni – arī spuraino un no sociāli nelabvēlīgas vides nākušo.

Ventas Balss arhīvs

24. janvāris
23. janvāris
22. janvāris
21. janvāris
17. janvāris
16. janvāris
15. janvāris
14. janvāris