Ventas Balss, 28. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Uzsākot Zinātnes centra celtniecību Rūpniecības ielā, ir sākusies jauna tēla jeb simbolisku vārtu veidošana, iebraucot pilsētas kreisajā daļā. To veidos Zinātnes un Inovāciju centrs no vienas puses un tirdzniecības centrs otrā ielas pusē. Pagaidām nav skaidrs, kad sāksies tirdzniecības objekta būvniecība.

17 muitnieki no Ventspils saņēmuši īpašu apbalvojumu – jubilejas zīmi Latvijas muitai 100.

Otrdienas pievakarē, smidzinot lietum un piesalstot, pamatīgi apledoja ceļi un ietves. Laikapstākļi apgrūtināja gan autovadītājus, gan kājāmgājējus.

Rīgā atvērta izstāde Ziema. Koks. Egle, kurā apskatāmi ap 30 Baltijas valstu floristu darbi. Starp tiem – arī ventspilnieces Rionas Ēces no malkas darinātā egle.

Ar iedvesmojošām runām sabiedrību uzrunāja nesen Rīgā notikušās konferences TEDxRiga dalībnieki. Viņu teiktais tiešraidē bija dzirdams arī Ventspils Galvenajā bibliotēkā. Piedāvājam Ventas Balss lasītājiem ieskatu, mūsuprāt, interesantāko dalībnieku teiktajā.

Viena no prioritātēm, kurām Ventspils izglītības pārvalde un izglītības iestādes šajā mācību gadā pievērš īpašu uzmanību, ir pirmsskolu un sākumskolu sadarbība.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris