Ventas Balss, 19. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Grandiozi noslēdzies lielākais tehnoloģiju notikums pilsētā – starptautiskais konkurss skolēniem Ventspils IT izaicinājums 2019. Uzvarētāji sadalījuši gandrīz 12 000 eiro lielu balvu fondu.

Pagājušajā nedēļā Ventspilī tika atvērts Latvijā ražotu bioloģisko produktu un preču veikals. Tas ir trešais tīkla Daba veikals. Pircēji ziņu par šādu veikalu uzņēmuši pozitīvi, novērtējot ne tikai produktu klāstu, bet arī videi draudzīgo preču iesaiņošanas koncepciju.

Motokluba Rodeo pārstāvis Toms Macuks šo sezonu noslēdza vēlāk nekā citus gadus, jo atsaucās uz aicinājumu piedalīties superkrosa sacensībās Somijā, kas pulcēja titulētus braucējus no daudzām valstīm.

Ar sešu mēnešu nosacītu brīvības atņemšanu sodīts kāds autovadītājs, kurš uz gājēju pārejas Jūras ielā notrieca sievieti.

Pirms gada daudzi ventspilnieki kārtējo reizi vienojās savā žēlsirdībā un līdzjušanā, atbalstot stikla mākslinieci Aiju Vilmani viņas smagājā cīņā ar slimību. Diemžēl Aija šajā cīņā zaudēja. Taču ir palikusi un turpina sildīt daudzu atsaucīgu cilvēku siržu gaisma.

Ventspils 1. pamatskolā pulcējās matemātikas skolotāji no vairākām Latvijas skolām, lai praksē izmēģinātu jaunā mācību satura izstrādātos materiālus.

Ventas Balss arhīvs

9. jūlijs
8. jūlijs
7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs