Ventas Balss, 13. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ar svecīšu un lāpu liesmām pirmdienas vakarā ventspilnieki pieminēja notikumus, kas Latvijā norisinājās pirms 100 gadiem un bija izšķiroši mūsu valsts pastāvēšanā.

Šogad nozīmīgu jubileju atzīmē bērnu un jauniešu organizācija Latvijas Mazpulki, kuras izveidošanai pamatus lika Kārlis Ulmanis.

BK Ventspils basketbolisti šovakar Vācijā aizvadīs FIBA Eiropas kausa pamatturnīra otrā apļa pirmo maču, tiekoties ar komandu Medi un cenšoties turpināt uzvaru sēriju.

Filmu tulkotājam jārūpējas, lai, lasot titrus, skatītājam neuzsprāgtu galva, lai to nosaukumi atbilstu sižeta vēstījumam, bet citu valstu kultūrā balstītie joki būtu saprotami arī latvietim.

Rīdzinieks Aldis Alliks dāsni apdāvinājis Ventspils Mūzikas bibliotēku akcijā Iedod uzspēlēt!. Par viņa sarūpētajām dāvanām priecājas arī Mūzikas vidusskolas Džeza nodaļas pedagogi un audzēkņi.

Igors Martinsons par autobusa vadītāju pašvaldības SIA Ventspils reiss strādā kopš vasaras vidus. Lai arī uzņēmumā nostrādātais laiks vēl ir pavisam neliels, daudzi pasažieri viņu jau ir novērtējuši. Igors vienmēr smaida un laipni sagaida ikvienu braucēju.

Trīs dienas Spiška Nova Vesā (Slovākija) notika Danubia kausa izcīņas otrā posma sacensības, kurās piedalījās arī sporta skolas Spars jaunie šorttrekisti trenera Jēkaba Saulīša vadībā.

Ventas Balss arhīvs

2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs