Ventas Balss, 8. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kāds ventspilnieks pāris mēnešu laikā no sava darba devēja nozadzis vairākus tūkstošus litru degvielas, kopā ar līdzzinātāju to pārdevis un iegūto naudu izlietojis savām vajadzībām.

BK Ventspils galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis analizēja aizvadīto maču, jaunā saspēles vadītāja sniegumu, komandas kopīgu progresu un nākotnes izredzes.

Vien dažās minūtēs tika izķertas ieejas kartes uz valsts svētku bezmaksas koncertu. Daudzi palika gribot un no kases aizgāja ar rūgtuma izjūtu.

Nesen aizvadīts otrais piekrastes jauniešu forums Tīra un sakopta vide mums līdzās, kurā Ventspils pusi pārstāvēja Zūru pamatskola. Pasākums bija veltīts atkritumu piesārņojuma problemātikai.

Ekoskolu rīcības dienā šonedēļ skolu komandas tikās Ventspils 4. vidusskolas organizētajā pasākumā Ekorudens. Skolēni veica dažādas aktivitātes, kas vērstas uz veselīgu un dabai draudzīgu dzīvi.

Rīt Virslīgas sezonas pēdējo maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, savā laukumā 89. Kurzemes derbijā noskaidrojot vietu turnīra tabulā.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris