Ventas Balss, 6. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Rīt, kad Saeima pirmajā lasījumā sāks izskatīt likumprojektu par administratīvi teritoriālo reformu, vairāku pašvaldību iedzīvotāji, toskait arī Ventspils novada pagastu pārstāvji, dosies uz Rīgu, lai izteiktu deputātiem savu negatīvo viedokli par piedāvāto Latvijas kartes sadales modeli.

FIBA Eiropas kausa sezonu šovakar turpinās BK Ventspils, savā laukumā uzņemot Kosovas čempioni Sigal, turklāt šajā mačā tiksies turnīra pirmo divu kārtu vērtīgākie vīri – Dardans Beriša un Mārcis Vītols.

Ventspils makšķernieku klubs sestdien rīkoja ikgadējās makšķerēšanas sacensības Zelta vizulis. Galveno balvu – zelta vizuli – ieguva Uģis Anzenavs.

Spēcīgo lietavu dēļ pirmdienas rītā nogruvis stāvkrasts Labraga ciemā Jūrkalnē. Iedzīvotāji tiek aicināti būt piesardzīgiem.

Intervija ar koncertzāles Latvija māksliniecisko vadītāju Miku Magoni, kura misija un uzdevums ir palīdzēt satikties māksliniekam ar skatītāju, satuvināt viņus un vienlaikus ļauties vispārēja redzesloka paplašināšanai. Par to, kā to visu izdodas īstenot reālajā dzīvē, lasiet sarunā ar viņu.

Ar teicamiem panākumiem ventspilniekiem noslēdzies Latvijas individuālais čempionāts novusā, kurā Kasparam Leitim izdevās ne vien kļūt par valsts čempionu, bet arī nopelnīt lielmeistara titulu.

Ventas Balss arhīvs

3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs