Ventas Balss, 1. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

FIBA Eiropas kausā pie otrās uzvaras tikuši BK Ventspils basketbolisti. Šoreiz viņi izcīnīja pārliecinošu panākumu izbraukuma mačā Kiprā, vietējo Apoel sakaujot ar 92:69.

Popes pamatskolas 4. klases skolnieces Danielas Briedes darbs guvis atzinību 47. Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā Lidice 2019.

Plastmasu cilvēki ne tikai iegādājas un izmet, bet, kā izrādās, arī izdzer, ieelpo un apēd. Vidē nonākušās plastmasas pudeles un maisiņus ir iespējams savākt vienuviet, savukārt mikroplastmasa var būt arī neredzama.

Sociālais pedagogs ir izglītības iestādes atbalsta personāls, kas iesaistās problēmu risināšanā un sekmē bērnu saskarsmes prasmes. Šāda atbalsta persona ir arī bērnudārzos.

Gruzijas pilsētā Batumi turpinās Eiropas komandu čempionāts šahā, kurā Latvijas dāmu vienības sastāvā spēlē arī Dana Reizniece-Ozola.

2022. gada februārī Latvijā sāks darboties tā saucamā depozīta sistēma, kas nozīmē, ka dažādus dzērienu iepakojumus varēs nodot, pretī saņemot naudu. Latvija būs pēdējā no trim Baltijas valstīm, kas ieviesīs šo sistēmu.

Ventas Balss arhīvs

3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs