Ventas Balss, 31. oktobris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kad Popē apsprieda iespējamo vēja ģeneratoru būvniecību, cita starpā izskanēja, ka pateikt, vai tie ietekmē veselību, jau nevar, jo nav pētījumu. Ventas Balss rīcība arī nav Latvijā tapušu pētījumu, taču mēs uzklausījām pieredzes stāstu Alsungā.

Ogrē risinājās pirmais Latvijas čempionāts telpu frisbijā jauktajā grupā, kurā Ventspils frisbija kluba komanda izcīnīja bronzas medaļu.

Jau divas nedēļas jaunajā koncertzālē Latvija darbojas kafejnīca OTTO, kā arī bistro. Tos apsaimnieko Kandavas uzņēmums ar 25 gadu pieredzi ēdināšanas jomā.

Vakarrīt uz Ventas tilta un viadukta notika vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuru cēlonis bija apledojušais ceļš un, iespējams, automašīnu riepu neatbilstošais stāvoklis.

8. novembrī pirmizrādi piedzīvos vēsturiskā kara drāma Dvēseļu putenis. Kinoteātris Rio sarūpējis iespēju biļetes iegādāties savlaicīgi.

Ventspils vidusskolu 10.-12. klašu audzēkņiem dota lieliska iespēja papildus skolā apgūtajai vielai padziļināt zināšanas jauno ķīmiķu un biologu, kā arī jauno tulkotāju skolā.

Ventas Balss arhīvs

21. novembris
20. novembris
19. novembris
15. novembris
14. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris