Ventas Balss, 22. oktobris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilniece Rebeka Koha bija pārliecinoši labākā Eiropas čempionātā svarcelšanā U23 vecuma grupā, pie zelta medaļas tiekot gan summā, gan atsevišķās disciplīnās.

Kā ik katru gadu, arī šogad jauktais koris Kaiva, kurā labi jūtas visu gadagājumu cilvēki, jo, kā zināms, korī dzied tēvi un dēli, mātes un meitas, pat vīri un sievas, aicina uz vārdadienas koncertu.

FK Ventspils futbolisti, teicami aizvadot otro puslaiku, jau otro reizi šajā sezonā prata sarūgtināt Virslīgas līderus – Riga FC spēlētājus –, tā arī vismaz pagaidām atceļot rīdzinieku čempionu svinības, bet paši nostiprinoties pirmajā trijniekā.

Vairāku Ventspils novada skolu pedagogi ir pametuši Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodorganizāciju (LIZDA). Viedokļi par organizācijas darbu ir atšķirīgi.

Eiropola meklētāko noziedznieku sarakstā ir iekļauts ventspilnieks Gatis Zvingulis, kurš pirms diviem gadiem nāvējoši sadūra vīrieti 9. klases izlaiduma svinībās Zlēkās.

Mūspusē iespaidīgākais ķirbis padevies Mārītei Vičakai, kas izaudzējusi 35 kilogramus smagu milzeni. Viņa ieguvusi tiesības pārstāvēt Ventspili Latvijas lielākā ķirbja čempionātā.

Skolu audzēkņi šonedēļ izbauda rudens brīvdienas. Pilsētā tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, lai brīvo laiku bērni varētu pavadīt interesanti un saturīgi.

Ventas Balss arhīvs

4. jūnijs
3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs