Ventas Balss, 19. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska Ventspils un novada pašvaldības un izglītības jomas pārstāvjiem ir parādā vizīti un diskusiju par skolu tīkla attīstības jautājumiem.

Sporta namā Centrs zem viena jumta sadzīvo svarcelšana, šaušana, sporta veidi, ar kuriem iespējams nodarboties zālē, un arī iespaidīga kāpšanas siena. Tajā trenējas gan augstākās raudzes profesionāļi, gan vienkārši entuziasti.

Ventspils 4. vidusskolas 11.a klases skolnieces Lelde Klaipa un Mišela Aleksandrova kopā ar skolotāju Ingunu Bērznieci piedalījās 13. starptautiskajā vasaras skolā Cilvēks un daba Neištrēlicā, Vācijā.

Ventspilnieki, kas pārstāv mazākumtautības, ik reizi izjūt prieku, ja rod iespēju saglabāt savu valodu, kultūru un tradīcijas. Visauglīgākās tikšanās, kas palīdz uzturēt mazākumtautību kultūru, ir ar etnisko tradīciju nesējiem. Aizvadītajās brīvdienās tādu iespēju izmantoja pilsētas Kultūras centrā paspārnē esošais baltkrievu dziesmu ansamblis Žuravinka.

Pretestība pret administratīvi teritoriālo reformu no pašvaldību puses pieaug. Pagājušajā nedēļā Ventspils dome aicināja Ministru prezidentu apturēt reformu tā pašreizējā modelī. Savukārt šīs nedēļas sākumā Pašvaldību savienība pieprasīja ministra Jura Pūces demisiju.

Nesen Ventspilī durvis vērusi rotaļu istaba Ķepainītis. Centrs nav liels, bet ir ļoti mājīgs un gaišs. Bērni vecumā līdz 5 gadiem tiek gaidīti uz dzimšanas dienas ballītēm vai rotaļu laiku. Pavisam drīz savu pakalpojumu bērnu centrā sāks sniegt arī PEP mamma.

Ventas Balss arhīvs

26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs