Ventas Balss, 18. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ik gadu septembris atnāk ar īslaicīgiem sastrēgumiem pie pilsētas skolām un bērnudārziem. Šobrīd akūtākā situācija no rītiem veidojas pie Ventspils Centra sākumskolas.

Aizvadīta jau otrā kvalifikācijas kārta Latvijas individuālajā čempionātā novusā vīriešiem, kurā piedalījās arī ventspilnieki.

Jau šajā piektdienā ar olimpiešu uzrunām, kopīgu vingrošanu un dažādām sacensībām arī Ventspilī tiks aizvadīta tradicionālā Olimpiskā diena.

Par nepakļaušanos policijai notiesāti divi vīrieši. Viens no viņiem, neskatoties uz policijas aizrādījumiem, turpinājis dzert un čurāt pie Ventspils autoostas, bet otrs mucis no policijas Vārvē.

Pagājušās nedēļas nogalē sākās Kurzemes fotodienas 2019. Svinīgais noslēguma pasākums, tostarp apbalvošana un izstāžu atklāšana, plānots 2. novembrī.

Latvijas Biškopības biedrība ziņo, ka šogad ievāktā medus raža ir vidēji laba. Tam piekrīt arī biškopji mūsu novadā, akcentējot, ka šogad ir izteikts viršu medus gads.

Pirmdien sociālajos medijos strauji izplatījās ieraksts, kurā apgalvots, ka Latvijā izplatīta zarnu epidēmija, kuras cēlonis ir citrusaugļi un arbūzs. Pārtikas un veterinārais dienests uzver: Tā ir viltus ziņa!

Ventas Balss arhīvs

26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs