Ventas Balss, 12. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Īpašu šarmu un noskaņu Ventspilij piešķir strūklakas. Patlaban mūsu pilsētā mājvieta rasta kopskaitā desmit strūklakām, kas papildina ne tikai pilsētvidi, bet arī cita citu.

Daudzviet Latvijā, tostarp arī Ventspilī, pirmdienas vakarā debesīs novērots krītošs, spilgti uzliesmojošs, objekts. Tas, visticamāk, bijis ļoti spožs meteors – bolīds.

Eiropas Kultūras mantojuma dienās šogad īpaša uzmanība tiek pievērsta restaurētajiem Latvijas kultūrvēsturiskajiem objektiem, starp kuriem nenoliedzami ir arī atjaunotā Ventspils Livonijas ordeņa pils.

Ventspils Bigbends šajā sezonā gan turpina koncertu un deju vakaru tradīcijas, gan arī aizsāk jauna formāta pasākumus – populāru komponistu autormūzikas vakarus.

Rudens arvien noteiktāk piesaka savas tiesības, un ir visīstākais laiks padomāt par sportiskām aktivitātēm iekštelpās. Olimpiskajā centrā Ventspils piedāvājumu netrūkst, un viens no tiem ir atlētikas zāles abos Ventas krastos.

Neskatoties uz to, ka šogad ūdenssaimniecības infrastruktūras atjaunošanai un paplašināšanai nav pieejams Eiropas Savienības līdzfinansējums, pašvaldības SIA ŪDEKA turpina rūpēties par savu pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanu, atjaunojot nolietojušos ūdensapgādes un kanalizācijas infrastruktūru.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris