Ventas Balss, 11. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

No nākamā gada pensiju un citu VSAA maksājumu piegāde uz mājām sadārdzināsies divkārt aptuveni pusotram tūkstotim Ventspils un novada iedzīvotāju. Savukārt 2021. gadā pakalpojums kļūs vēl dārgāks. Savas finansiālās problēmas Latvijas Pasts risina uz visneaizsargātāko iedzīvotāju rēķina.

Uz uzvaru takas pēc neveiksmes Eiropas čempionātā atgriezusies Riga Ghetto 3x3 basketbola komanda ar Kārli Lasmani sastāvā, kas triumfēja FIBA Challenger turnīrā Filipīnās.

Kāds ventspilnieks vardarbības dēļ jau trešo reizi nošķirts no ģimenes. Tomēr vīrietis policijas lēmumu pārkāpj un turpina lauzties pie sievas durvīm.

Valsts mēroga konkursa Esi radošs – #RadiLikumu uzvarētāji – Pārventas pamatskolas 9. klases komanda skolotājas Inas Langzamas vadībā – pagājušajā nedēļā piedalījās tā noslēguma pasākumā.

Latvijas čempionāts motokrosā noslēdzies ar Rodeo braucēju uzvarām prestižākajās soloklasēs, taču čempiona titula nosargāšanai komandu vērtējumā šoreiz nedaudz pietrūka.

Ventspilniece Ilga Klēfelde augusta pēdējā dienā nosvinēja savu 90. jubileju. Neskatoties uz šodienas slimībām un agrāk Sibīrijā piedzīvotām grūtībām, viņa spējusi saglabāt gaišu skatu uz dzīvi.

Jaunais mācību gads iesācies ar paziņojumu, ka valdība plāno atteikties finansēt brīvpusdienas 1.-4. klašu skolēniem. Tikmēr Ventspils novadā no septembra nodrošināta bezmaksas ēdināšana pirmsskolā.

Ventas Balss arhīvs

21. februāris
20. februāris
19. februāris
18. februāris
14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris