Ventas Balss, 10. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vēl tikai dažas nedēļas interesentiem būs iespēja apmeklēt Ventspils Briežu dārzu. Pašvaldība nolēmusi pārtraukt tā darbību, un ganāmpulks, kas sastāv no 38 dzīvniekiem – sešiem dambriežiem un 32 staltbriežiem –, šobrīd ir izlikts izsolē.

Nedēļas nogalē divu dienu garumā pie mums norisinājās starptautiska visu šķirņu suņu izstāde. Abās dienās uzvaras laurus plūca ķepaiņi no Ventspils.

Ventspils Augstskola (VeA) izdevusi filoloģijas doktora un VeA Tulkošanas studiju fakultātes profesora Jāņa Sīļa monogrāfiju Trīs gadu desmiti Latvijas tulkojumzinātnē. Grāmatas atvēršanas svētki notiks rīt plkst. 18 VeA bibliotēkā.

Diemžēl nepiepildījās BK Ventspils treneru cerības ar pilnu sastāvu nospēlēt tradicionālajā pirmssezonas turnīrā Liepājā, kurā komanda trīs mačos svinēja vienu uzvaru un ieņēma ceturto vietu.

Pagājušonedēļ vizītē Ventspilī ieradās Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības Latvijā vadība, lai pārrunātu aktuālos sadarbības jautājumus un iepazītos ar ostas, ražotņu un infrastruktūras objektiem.

Piektdienas vakarā Pārventas bibliotēkā norisināsies erudīcijas spēļu turnīra Prāta spēles: Latvijas kauss 2019 Ventspils atlases kārta. Trīs labākās komandas iekļūs grupas pusfinālā.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs