Ventas Balss, 9. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Sācies jaunais mācību gads Ventspils pareizticīgo baznīcas svētdienas skolā Sretenije (Сретение). Svētdien tur notika pirmās nodarbības. Šogad svētdienas skolā ir izveidota jauna grupa un būs jauni mācību priekšmeti.

Par pilsētas čempioni futbolā kļuvusi komanda Ventspils Augstskola, bet pagājušās sezonas uzvarētājas Depo-14 spēlētāji šoreiz finišējuši ar bronzu kaklā.

Ventspils Digitālais centrs 23. septembrī sāks piekto mācību gadu, piedāvājot skolēniem bez maksas apmeklēt tehnoloģiju nodarbības. Tām pieteikties iespējams vēl šonedēļ.

Ventspilniece Dace Bergmane ir nominēta Eiropas mēroga balvai, ko pasniedz par ieguldījumu informācijas tehnoloģiju jomā. Vēl šodien un rīt Daci var atbalstīt interneta balsojumā.

Administratīvi teritoriālā reforma, kuru uzspiež pašreizējā valdība, diezin vai atrisinās lauku pašvaldību problēmas, taču tā noteikti vājinās spēcīgos attīstības centrus, kuriem pievienos ne tik stipros un nabadzīgākos kaimiņus.

Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes Zvaigznīte logopēde Dace Roze guvusi vērtīgu pieredzi Erasmus+ projektā Bulgārijā, kurā piedalījās logopēdi no piecām valstīm.

Lībietis Valts Ernštreits itin bieži iegriežas Ventspilī, jo šeit notiek dažādi saistoši kultūras pasākumi. Pēdējās vizītes laikā viņš tikās ar bibliotekāriem, stāstot par lībiešu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un Latvijas Universitātes Lībiešu institūta darbību.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs