Ventas Balss, 6. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Īsi pirms jaunā mācību gada Izglītības un zinātnes ministrija ziņoja, ka Latvijas skolās brīvas ir ap 500 skolotāju vakances. Arī Ventspilī trūkst pedagogi.

Ventspilnieks Toms Leimanis Spānijā aizvadījis pirmo pārbaudes spēli savas jaunās komandas Valladolid sastāvā, turklāt uzsāka to starta piecniekā.

Pilnā sparā turpinās ogošanas un sēņošanas sezona, kas nozīmē, ka pieaug arī apmaldīšanās gadījumu skaits. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī Valsts policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem.

Ar kvalifikācijas mačiem rīt sāksies Latvijas čempionāta maratons novusa vienspēlēs, vispirms pie teikšanas ķeroties vīriem. Uz panākumiem, protams, pretendē arī ventspilnieki.

Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas centrs Irbenē un tā radioteleskopi raisa lielu interesi zinātnes pasaulē. Sadalot radioastronomisko antenu kopējo platību uz vienu iedzīvotāju, Latvija ieņem pirmo vietu pasaulē! Irbenes radioteleskopi piedalās daudzu objektu novērojumos gan mūsu galaktikā, gan tālu aiz tās robežām.

Jau šīs nedēļas nogalē Cēsīs risināsies Latvijas motokrosa čempionāta izšķirošie notikumi, pirms kuriem vairāki motokluba Rodeo braucēji piedalījušies Lietuvas atklātā čempionāta posmā.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs