Ventas Balss, 23. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pirms trīsdesmit gadiem Latvijas tauta kopā ar kaimiņiem Igaunijā un Lietuvā sadevās rokās un visai pasaulei rādīja apbrīnojamu vienotību, alkas pēc brīvības un cerību par labāku dzīvi.

Jātnieku sporta kluba Demora pārstāvji veiksmīgi startējuši sacensībās Lietuvā un Latvijā, abās tiekot pie godalgām, tajā skaitā arī pirmajām vietām.

Vakar tika uzsākta garantētās atlīdzības izmaksa pagājušajā nedēļā slēgtās PNB Bankas klientiem, kas izsauca pamatīgu drūzmēšanos pie bankas klientu apkalpošanas centra.

Ventspils pareizticīgo dievnama svētdienas skolas audzēkņiem vismīļākais gadalaiks ir vasara, jo viņus sagaida aizraujoša, pārsteigumiem piepildīta, brīnumaina vasaras nometne.

Pārventas bibliotēkā un Galvenajā bibliotēkā izveidota Baltijas ceļam veltīta literatūras izstāde.

Trīs dienas Ugāles Mūzikas un mākslas skolā pulcējās vairāki desmiti cilvēku un piedalījās vietrades eksperta Jāņa Ķīnasta seminārā Ugāle vakar, šodien, rīt – ideju tilts.

Eva Martinsone un Raido Blumbergs izcīnījuši bronzas medaļu Latvijas čempionāta petankā jauktajās dubultspēlēs, bet jau nedēļas nogalē petankisti atgriezīsies kērlinga laukumos, 18. reizi cīnoties par Ventspils kausu.

Ventas Balss arhīvs

14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris
7. februāris
6. februāris
5. februāris
4. februāris