Ventas Balss, 19. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šonedēļ koncertzālē Latvija norisināsies Alīdas Vānes Starptautiskais mūzikas festivāls. Paredzētas meistarklases, koncerti un starptautisks vokālistu konkurss.

Pagājušās ceturtdienas vakarā Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) pieņēma lēmumu apturēt PNB bankas darbību, reizē solot, ka 99,2% tās klientu saņems garantēto atlīdzību.

Pirms diviem gadiem fotogrāfes Kitijas Jurcikas dzīvi sašūpoja reta ādas slimība. Cenšoties samierināties ar notikušo un no jauna iemīlēt sevi, viņa uzmeklēja cilvēkus, kurus piemeklējis līdzīgs liktenis, un īstenoja fotoprojektu Vitiligo.

Vasarā biežāk svinam dzīvi, rīkojam svētkus, uzņemam viesus un tāpēc radām arī vairāk atkritumu. Ventas Balss skaidro, kā tiek organizēta atkritumu savākšana.

Jauktais koris Līvzeme diriģentes Astras Plostnieces vadībā sevi lieliski pierādījis Starptautiskajā koru un vokālo ansambļu konkursā Singing World Sanktpēterburgā.

Veselīgs uzturs ir ļoti svarīgs katra cilvēka ikdienas dzīvē. Lai spētu saglabāt aktīvu un kvalitatīvu dzīvesveidu, ir jāievēro pareiza uztura principi. Kopš jūlija sākuma Ventspils Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sākusi strādāt kvalificēta uztura speciāliste Anete Šteinberga, uzsākot ambulatoro pacientu pieņemšanu.

Ventas Balss arhīvs

14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris
7. februāris
6. februāris
5. februāris
4. februāris