Ventas Balss, 16. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils slimnīcā ir beigušās kvotas pie acu ārsta. Arī acu traumu guvušajiem pēc valsts apmaksātas palīdzības jābrauc uz Rīgu vai arī uz vietas par palīdzību jāmaksā pašiem.

Ventspils dome četriem cilvēkiem pasniedza Atzinības rakstu par radošumu, profesionalitāti un nozīmīgu ieguldījumu koncertzāles Latvija un Ventspils Mūzikas vidusskolas ēkas tapšanā. Viens no viņiem ir domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas vadītājs Māris Bože, kurš tikai tagad sāk aptvert, cik nozīmīgā procesā ir piedalījies.

Rīt noslēgsies četrpadsmitais mūsdienu ritma mūzikas festivāls un meistarklases Ventspils Groove, kurā dažādu jomu meistarību desmit pasniedzēju vadībā apgūst ap 50 dalībnieku.

Arvien tuvāk nāk kārtējā klubu basketbola sezona, un arvien lielāka skaidrība kļūst arī par Latvijas komandu sastāviem, kurām otro reizi stāv priekšā spēku samērošana kopīgā turnīrā ar igauņiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta maksas pakalpojumi kļūs par vidēji 10% dārgāki. Taču pacientus, kurus skārušas nopietnas veselības problēmas un kuri dienesta pakalpojumus izmanto godprātīgi, cenu izmaiņas neskars.

Makšķernieks Raimonds Blanks nesen izmānījis no Būšnieku ezera vairākas visai pamatīgas līdakas. Lielākā no tām – 5,8 kilogramus smaga zaļsvārce – ir viņa rekordloms.

Ventas Balss arhīvs

14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris
7. februāris
6. februāris
5. februāris
4. februāris