Ventas Balss, 15. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Baltijas jūrā fiksētā miesu ēdošā tropu baktērija mūspuses peldētājiem neuzglūn. Visās Ventspils peldvietās ūdens kvalitāte šosezon bijusi izcila. Ventspilī peldūdens tiek regulāri testēts visās trijās oficiālajās peldvietās: pilsētas Zilā karoga pludmalē, Staldzenes pludmalē un Būšnieku ezera peldvietā. Retāk - atpūtas vietā pie Ventas Ābolu ielas galā.

Ventas Balss viesojas pie vieniem no konkursa Pilsētas rota 2019 laureātiem Girgensonu ģimenes, kura saimnieko Turaidas ielā 11. Viņi konkursā ieguva 2. vietu, tādējādi Girgensonu dārzs šogad atzīts par skaistāko Pārventā.

Ventspils Digitālā centra izstrādātā informācijas sistēma Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru vajadzībām veiksmīgi darbojas. Arvien vairāk pašvaldību to ievieš un izmanto. Patlaban Latvijā darbojas 111 centri kopskaitā 84 pašvaldībās.

Ceļasoma: Kaļiņingradas vizītes apraksta pirmajā daļā tikām līdz pilsētai, bet tagad laiks doties arī tās ielās, ieturēt maltīti un pat kāpt kuģīti, lai seno un jaunu Kēnigsbergu baudītu no cita skatapunkta un arī uzzinātu daudz jauna.

Ventas Balss arhīvs

5. jūnijs
4. jūnijs
3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs