Ventas Balss, 8. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Konkursā Pilsētas rota 2019 šogad par pašu skaistāko Ventspils dārzu atzīts īpašums Viļņu ielā 7B, kur saimnieko Skaidrīte un Arnis Meieri un viņu dēla ģimene.

Valsts AS Latvijas dzelzceļš vērsies Valsts vides dienestā ar lūgumu izsniegt tai jaunu atļauju B kategorijas piesārņojošās darbības veikšanai, jo iepriekšējās atļaujas derīguma termiņš ir beidzies.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Embūtes ielā, kura laikā notriekts astoņus gadus vecs zēns. Puisēns smagi cietis.

Kad ar īstenotajām radošajām idejām gribas padalīties ar citiem, labus rezultātus var sniegt mākslas un komercijas sinerģija. Vecpilsētā pusotru mēnesi darbojas veikals, kurā veiksmīgi apvienojas bizness un radošās fantāzijas lidojums.

Jau vairākus gadus Latvijā, un tagad arī Ventspils pievārtē, darbojas krāpšanas shēma, kurā apsviedīgi darboņi tēlo nedzirdīgos un par lētiem Latvijas karodziņiem no labticīgajiem saņem pieklājīgas naudas summas.

Saistībā ar koncertu Rīgas Domā Ventspilī viesojās amerikāņu ērģelnieks, Veslijanas Universitātes profesors Ronalds Ebrehts, cita starpā apskatot koncertzāles Latvija ērģeles.

Iecienītajam pasākumam Pagastu diena šogad izvēlēta jauna norises vieta. 1. septembrī ļaudis no visiem Ventspils novada pagastiem varēs sastapt Reņķa dārzā.

Ventas Balss arhīvs

20. aprīlis
16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis