Ventas Balss, 23. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilī pilnā sparā rit programmas Iespējamā misija nometne, kurā kopā darbojas jaunie skolotāji un Ventspils un novada skolēni.

Ventspils novadā sākusies labības pļaušana. Vienā no lielākajām novada saimniecībām – Akmeņkalnos – kombaini strādā jau kopš pagājušās nedēļas ceturtdienas. Šogad ziemāji saglabājušies labi, pirmā raža arī iepriecina. Lielāko daļu graudaugu saimniecība eksportē.

Slimība atnāca negaidot: vēl pavisam nesen sieviete jutās labi, strādāja un tad pēkšņi – briesmīga diagnoze kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Prognozes nebija cerīgas, iekams nebija sākusies ārstēšana ar dārgām zālēm. Lai varētu turpināt ārstēšanos, ir nepieciešami ziedojumi.

FK Ventspils futbolisti jau trešo reizi šajā sezonā cīnījušies neizšķirti ar komandu Valmiera Glass/ViA, bet pēc šī mača ar skaļiem paziņojumiem par tiesāšanu Virslīgā un aicinājumu LFF prezidentam Kasparam Gorkšam atkāpties preses konferencē uzstājās kluba prezidents Adlans Šišhanovs.

Trīs mēneši cietumā – šādu sodu Kurzemes rajona tiesa Ventspilī piemērojusi kādai sievietei, kura izkrāpusi naudu, uzdodoties par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori.

Jau 15. reizi Ventspilī norisinājās motobraucēju salidojums Kurland Bike Meet, šoreiz pulcējot ap 2000 dalībnieku.

Ventas Balss arhīvs

17. janvāris
16. janvāris
15. janvāris
14. janvāris
10. janvāris
9. janvāris
8. janvāris
7. janvāris