Ventas Balss, 22. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Laika apstākļi, kas nedēļas nogalē kļuva saulaināki un siltāki, atdzīvinājuši pilsētas pludmali un tās apkārtni. Atpūtu pie jūras nedēļas izskaņā baudīja lietuviešu tūristi un ventspilnieki. Pludmalē atpūtniekiem savus pakalpojumus piedāvā divas kafejnīcas, kur var uzkost, remdēt slāpes un palutināt sevi ar kādu kārumu.

Neskatoties uz zaudējumu albāņu Teuta atbildes spēlē, FK Ventspils futbolisti pārvarējuši Eiropas līgas kvalifikācijas pirmo kārtu, bet nākamajā pretī nāks komanda no citas Vidusjūras valsts – Maltas.

Lai pasargātu sevi un līdzcilvēkus no veselībai un dzīvībai bīstamas parazitāras saslimšanas, meža veltes pirms lietošanas uzturā ieteicams rūpīgi nomazgāt.

Ventspils novadā norit piekrastes sakopšanas darbi projektā Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana. Vasaras sezonā apmeklētāju skaits pie jūras pieaug, tādēļ lielākas rūpes jāvelta Baltijas jūras piekrastes zonas sakopšanai.

Ventspils novada pašvaldības Sociālā dienesta administrācijas darbinieces – dienesta vadītāja Inta Rudbaha un lietvede Gunta Zepa – sākušas darbu jaunās telpās: Piltenē, Lielajā ielā 2.

Ventas Balss arhīvs

17. janvāris
16. janvāris
15. janvāris
14. janvāris
10. janvāris
9. janvāris
8. janvāris
7. janvāris