Ventas Balss, 19. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītajās brīvdienās, kad Ventspilī svinēja Jūras svētkus, vairāk nekā 200 zvejnieku kolhoza Sarkanā bāka bijušie darbinieki satikās teātra namā Jūras vārti, lai pakavētos atmiņās par kopīgi pavadītajiem darba gadiem. Ventas Balss turpina publicēt bijušo bāčiņu atmiņas, ar kurām viņi labprāt dalījās salidojumā.

Jaunais ventspilnieks Jēkabs Kalenda nesen debitēja Eiropas čempionātā airēšanā junioriem, kurā 200 metru smaiļošanas distancē veica trīs braucienus, katrā uzlabojot rezultātu un tuvojoties līderiem.

Ventspils tūristu vilcieniņš kļuvis vēl atraktīvāks – tas ir aprīkots ar audiogidu, kas braucējiem piecās valodās pastāsta par maršrutā redzamo ar vēsturisku piesitienu.

Cīņa turpinās pilsētas čempionātā futbolā 7x7, kurā šajā sezonā startē astoņas komandas, no kurām daļa jau iekāpušas spēļu otrajā aplī.

Pašas pieredze un interese par putniem un trušiem rosināja tārgalnieci Agnesi Pirjajevu pirms divām nedēļām atvērt veikalu. Tajā var iegādāties lauksaimniecības dzīvnieku barību un dažādus piederumus.

Daudzviet pasaulē pēdējās desmitgades laikā novērota strauja bišu populācijas samazināšanās. Kaut arī Latvijā pētījumi līdz šim nav veikti, speciālisti situāciju vērtē kā nopietnu.

Ventas Balss arhīvs

9. jūlijs
8. jūlijs
7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs