Ventas Balss, 18. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ir sākušies koncertzāles Latvija atklāšanai veltītie pasākumi Ventspilī. Vakar ar koncertzāles aprīkojumu iepazinās Latvijas plašsaziņas līdzekļu žurnālisti. Jau nākamajā nedēļā notiks koncertzāles atklāšana un pirmie koncerti.

Šovakar atbildes maču Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā aizvadīs FK Ventspils futbolisti, kas viesos tiksies ar Albānijas KF Teuta un centīsies nosargāt mājās iegūto trīs vārtu pārsvaru.

Šā gada pirmajā pusgadā Ventspilī un tās apkārtnē kopumā apzagtas 20 automašīnas, un vairāk nekā pusē gadījumu tās nav bijušas aizslēgtas.

Rīt Ventspilī ieradīsies motobraucēju salidojuma Kurland Bike Meet 2019 dalībnieki. Ventspilnieki tradicionāli varēs vērot parādes braucienu un iesaistīties dažādos pasākumos.

Kāda autovadītāja bijusi šokēta, kad policija konstatējusi viņai 1,77 promiļu alkohola klātbūtni organismā. Viņa pie tā vainojusi savu darbu ar ķīmiskajām vielām.

Ventspils ir to trīs pašvaldību vidū, kas cīnās par 2020. gada Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titulu. Līdz 22. jūlijam ikviens var atbalstīt pilsētu ar interneta balsojuma starpniecību.

Tiesa ir atstājusi spēkā pašvaldības lēmumu ar 700 eiro lielu naudas sodu sodīt uzņēmumu SIA Katjuša-V.S., kas Pārventā bez atļaujas izcirta vairāk nekā 100 kokus.

Ventas Balss arhīvs

17. janvāris
16. janvāris
15. janvāris
14. janvāris
10. janvāris
9. janvāris
8. janvāris
7. janvāris