Ventas Balss, 15. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils novadā iesākusies arheoloģiskā ekspedīcija, kurā piedalās Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes studenti universitātes profesora un Ventspils muzeja vadošā zinātniskā pētnieka Armanda Vijupa vadībā.

Otro sezonu pēc kārtas Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtu ar drošu uzvaru pār Albānijas klubu uzsākuši FK Ventspils futbolisti, kuriem šonedēļ izbraukumā būs jānosargā trīs vārtu pārsvars.

Divi ronīši, kas pavasarī uzieti Latvijas pludmalēs un pēcāk aprūpēti Rīgas Zooloģiskajā dārzā, ar kuģi no Ventspils ostas nogādāti savā dabiskajā vidē – Baltijas jūrā.

Pirmajā pusgadā Ventspilī un novadā reģistrēti 188 jaundzimušie un 337 nāves gadījumi. Laulībā vienojās 104 pāri, bet paziņojumu par šķiršanos iesniedza 64 ģimenes.

PSIA Ūdeka informē, ka ir parakstīts līgums par ūdensvada pārbūvi Vasarnīcu ielā posmā no Parka ielas līdz Riņķa ielai.

Ventspils Sociālais dienests aicina jauniešus no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kuri savu dzīvesvietu ir deklarējuši pilsētas administratīvajā teritorijā, saņemt pašvaldības pabalstu talantīgo trūcīgo un maznodrošināto jauniešu, kuru vidējā atzīme nav zemāka par 6,5 ballēm, izglītībai.

Ventas Balss arhīvs

17. janvāris
16. janvāris
15. janvāris
14. janvāris
10. janvāris
9. janvāris
8. janvāris
7. janvāris