Ventas Balss, 12. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau šīs nedēļas nogalē Izraēlas galvaspilsētā Telavivā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā U20 vecuma grupas izlasēm, kurā Latvijas valstsvienības rindās startēs arī Ventspils basketbola audzēkņi.

Spēks un daile – ar šādu devīzi rīt Ventspilī notiks Jūras svētki. Arī šogad gan dienas programma, gan vakara un nakts daļa norisināsies Ostas ielas promenādē.

Motokluba Rodeo pārstāvjiem padevusies emocijām un panākumiem bagāta nedēļas nogale, turklāt veiksme paņemta līdzi arī uz šo nedēļu, kuras beigās gaidāmas kārtējās Latvijas čempionāta cīņas.

Ikvienam apmeklētājam durvis šonedēļ vērusi Ventspils Tehnikuma mācību kafejnīca Dzirnas, kas atrodas dienesta viesnīcas korpusā.

Vasaras mēnešos zvejnieki parasti atpūšas krastā, jo zivju kvalitāte jūrā šajā laikā nav tā labākā. Tādēļ Jūras svētkus jeb, kā agrāk tos dēvēja par Zvejnieku dienu, Blohinu ģimene svin pilnā sastāvā. Divas zvejnieku paaudzes attīsta uzņēmumu, kas turpina mūspusei tradicionālo arodu – zivju zveju un pārstrādi. Visjaunākais Ventspilī, bet, iespējams, arī Latvijā, kapteinis Andrejs Blohins gatavo savu kuģi jaunās sezonas sākumam augustā.

Ar dažādiem mačiem turpinās vieglatlētikas vasaras sezona, kurā aktīvi startē un pie panākumiem tiek arī mūsu puses vieglatlēti.

Noslēdzies desmitais Igo rīkotais plenērs. Šovasar tajā piedalījās Ilze Dūdiņa, Ieva Caruka, Ieva Liepiņa, Ainars Rullis, Tatjana Krivenkova, Rasa Silga Kopmane, Gita Straustiņa un Igo, pasākuma laikā notika arī bērnu plenērs.

Ventas Balss arhīvs

7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts
31. jūlijs
30. jūlijs
29. jūlijs
28. jūlijs