Ventas Balss, 11. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Trešdienas rītā uz Ventspils–Kuldīgas ceļa netālu no Lečiem notikusi smaga avārija, kurā arī cietuši vairāki cilvēki.

Tradicionālajā Trīs bumbu spēļu turnīrā pēc diviem posmiem ar vienādu punktu skaitu vadībā atrodas uzreiz trīs komandas – Blāzma, Taverna un Sporta mafija.

Kurzemes rajona tiesā izskatīta kārtējā drifotāja sūdzība par policijas uzlikto naudas sodu. Taču tiesa konstatēja, ka policija bijusi pārāk maiga un driftotājs bija pelnījis bargāku sodu.

Rīt un sestdien Ventspilī norisināsies starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games, ko šogad papildinās Latvijas hiphoperu uzstāšanās un citi jaunumi.

Biedrība Popes muiža sagatavojusi un nosūtījusi Vides pārraudzības valsts birojam savus iebildumus un priekšlikumus, kas būtu ņemami vērā, veicot plānoto vēja ģeneratoru būvniecības ietekmes uz vidi novērtējumu.

Ventspils Augstskola ievieš mūsdienīgu un inovatīvu uzņēmējdarbības studiju programmu, piedāvājot attīstīt nākotnes profesiju prasmes un pelnīt jau studiju laikā.

Ventspils brīvostā parādās jaunas kravas un jaunas kravu operācijas. Vakar pie 11. dziļūdens piestātnes Ventas labajā krastā pietauvojās kuģis, kas pirmo reizi ostas vēsturē uzņems no Sulu termināļa saulespuķes eļļas sūtījumu un nogādās to patērētājiem Eiropā.

Ventas Balss arhīvs

27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs
15. maijs
14. maijs