Ventas Balss, 20. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vakar aprūpes nama Selga kolektīvs un tā iemītnieki svinēja tuvojošos vasaras saulgriežus un iemīļotos Jāņus. Selgas pagalmā skanēja līgodziesmas, gaisā virmoja ceptu desiņu un kvasa smarža, sociālie darbinieki bija parūpējušies par to, lai svētkos piedalītos arī tie aprūpes nama iemītnieki, kuriem ir grūti pašiem pārvietoties.

Pēc pieredzes apmaiņas brauciena uz Poliju, Ventspils Dzimtsarakstu nodaļā šobrīd tiek apsvērta doma laulību ceremonijās iekļaut solījuma došanu.

25. jūnijā sāksies elektroniskā pieteikšanās studijām Ventspils Augstskolā (VeA). Gatavojoties uzņemšanai, pilnveidotas esošās studiju programmas un tapusi jauna programma.

Ventspils sporta seniori veiksmīgi startējuši Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 56. sporta spēļu sacensībās vieglatlētikā un minifutbolā.

Bērniem salds miedziņš ir svētīgs ne tikai spēku atjaunošanai, bet arī attīstībai. Turklāt bērnībā iemācītie veselīga miega paradumi lieti kalpos arī turpmākajā dzīvē.

Ata Kronvalda fonda veidotajā skolu reitingā, kas veidots pēc skolu panākumiem mācību olimpiādēs, šogad iekļuvušas septiņas Ventspils un novada skolas.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts