Ventas Balss, 13. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Intervija ar ģimenes ārstu Aleksandru Serebrjakovu pie kura dodas dažāda vecuma cilvēki: no septiņu līdz 90 gadu vecumam, un viņš atrod īpašu pieeju un piemērotu ārstēšanu ikvienam. Ārsts ir pārliecināts, ka terapija – tas ir ne tikai mediķu, bet arī pacientu darbs. Aleksandrs izvēlējās ārsta profesiju, jo viņam vienmēr ir gribējies būt pēc iespējas noderīgākam citiem cilvēkiem.

Uz trīsarpus gadiem cietumā ticis kāds ventspilnieks, kurš pārbaudes laikā uzpīpējis zālīti un nobaudījis apreibinošu psihotropo vielu.

Kopš vasaras sākuma pilsētas krastmalā uzstādīti jauni vienota dizaina tirdzniecības kioski. Par kiosku dizainu un kvalitāti kritiski izteikušies iedzīvotāji un tirgotāji. Pilsētas attīstības komisija ieteikusi pasūtīt nākamajai sezonai jaunus kioskus.

Ventspils ostā kādā kravas automašīnā deklarēto preču vietā atrasti vairāk nekā divi miljoni kontrabandas cigarešu.

Ventspilniece Ilze Lithena piedzīvojusi neaizmirstamus mirkļus savā dzīvē – nesen viņai bijusi iespēja vērot svētku parādi no Bekingemas pils Londonā, godinot Anglijas karalieni Elizabeti II viņas dzimšanas dienā.

Šobrīd dārzos savu uzplaukumu svin krāšņās peonijas, priecējot ar savu skaistumu un viegli reibinošo smaržu. Peonijas ir arī užavnieku Kristas un Pētera Landmaņu dārza lepnums.

Neskatoties uz tiesas aizliegumu sazināties ar sievu, kāds vardarbīgs ventspilnieks turpina viņu terorizēt, izpelnoties kriminālatbildību.

Ventas Balss arhīvs

2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs