Ventas Balss, 11. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Sporta skolas Spars airētāju desants piedalījās tradicionālajās sacensībās Sudraba airi, kas risinājās Olimpiskā centra Limbaži airēšanas bāzē, un mājās pārveda visa kaluma medaļu ražu.

Ar piecu gadu nosacītu brīvības atņemšanu sodīta Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Ventspils nodaļas bijusī vadītāja, kura nelielu dāvanu dēļ apstiprinājusi 154 viltotus ielūgumu pieprasījumus.

Intervija ar soļotāju Arni Rumbenieku, kurš pēdējos gados kļuvis atpazīstams ne vien kā Latvijas olimpietis, bet arī veselīgā dzīvesveida popularizētājs un kurš labprāt dalās ar padomiem un paša pieredzi. Soļošanā uz kādu laiku pat tika paņemta pauze, kas likusi saprast, ka ir vērts turpināt, un tas veiksmīgi arī tiek darīts.

Restauratora Aigara Pilenieka rokās nonācis vēsturiski nozīmīgs Popes muižas bufetes skapis, kas, visticamāk, jau šoruden pēc simts gadu prombūtnes atgriezīsies savā vietā.

Zāles pļaušanas sezona rit pilnā sparā. Dabas mīļotāji ierosina vietām pilsētā saglabāt dabiski augošas pļavas.

Sākoties jaunajai peldsezonai, pilsētas pludmalē krīt acīs jaunums – ventspilniekiem neierastas karogu krāsas. Daudzus gadus par drošību uz ūdens informēja karogi luksofora krāsās – sarkans, dzeltens un zaļš. Tagad ir jāseko līdzi dzeltenās un sarkanās krāsas kombinācijai uz informatīviem karogiem.

Ventspils un novada domes darbinieki satraucas, vai arī pēc abu pašvaldību apvienošanas tiem būs darbs. Skaidras atbildes, kādi un cik darbinieki būs vajadzīgi jaunajā veidojumā, šodien nav.

Ventas Balss arhīvs

2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs