Ventas Balss, 7. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Lai uzsāktu savu biznesu, nav obligāti tam ilgi jāgatavojas. Divi jauni cilvēki, iepazinušies darba komandējumā, nolēma pievērsties saplākšņu sagatavju izgatavošanai. Viņu kopuzņēmums aizsākās garāžā, bet tagad jau raugās eksporta virzienā.

Ventspilnieks Vadims Popovs nesen aizvadījis savas otrās Ironman sacensības, kurās nācās cīnīties arī ar Kanāriju salu karstumu un vēju, bet viņa šīs sezonas plānos ir jau arī citi mači.

Tiesa par likumīgu atzinusi Ventspils pašvaldības policijas darbinieku rīcību, krīzes centrā Paspārne aizturot biedrības Latvijas Pilsoniskā cilvēktiesību komisija aktīvistu.

Tradicionālajās vieglatlētikas sacensībās Rīgas kausi pie godalgām tika arī vairāki Ventspils olimpiskās vienības pārstāvji, bet vienīgo zelta medaļu izcīnīja tāllēcēja Māra Grīva.

Divas dienas Tārgales pamatskolā norisinājās darba grupu sanāksmes, kurās ikviens bija aicināts paust savu viedokli par novadu un pašvaldības darbu.

Intervija ar Aiju Bumbieri. Rītos viņu modina auksta duša, un tad Aija dodas brokastot. Ēdienreize ilgst tik ilgi, līdz izlasīts Ventas Balss jaunākais numurs. Viņa bija to pirmo ventspilnieku vidū, kuri saņēma pilsētas Balvu, viņa ir titulēta par Dižskolotoju, daudzi Aiju atceras kā disputu kluba Autogrāfs vadītāju un Kurzemes Dzejas dienu tradīcijas iedibinātāju.

Ventas Balss arhīvs

28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs
15. maijs