Ventas Balss, 6. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Latvijas vasaras nav iedomājamas bez sulīgām zemenēm. Visgardākās ir tās, kas izaudzētas tepat mūsu zemītē. Par to, kāds darbs jāiegulda, lai mēs varētu mieloties ar sārtajām ogām, stāsta zemeņu audzētāji Ineta un Rolands Zīles no Piltenes pagasta Ūdrandes.

Nikolajam Pitkevičam, ostas veterānam, vēsturiskā apraksta Osta, pilsēta, cilvēki autoram apritēja 80 gadu. No tiem Ventspils ostai atdoti vairāk nekā 45 gadi.

Tuvojoties koncertzāles Latvija atklāšanas koncertu sērijai, šonedēļ Ventspilī viesojās pasaulslavenā latviešu ērģelniece Iveta Apkalna. Viņa bija ieradusies, lai pirmoreiz dzirdētu skanam uzņēmuma Johannes Klais Orgelbau būvētās ērģeles, kuru projektēšanā arī līdzdarbojusies.

Pirmo darba mēnesi Ventspils Jaunrades nama direktores amatā aizvadījusi Elita Heinsberga – ventspilniece, kas pēc ilgāka laika perioda atgriezusies dzimtajā pilsētā.

Ances muižas parkā šovasar dzīvo pūču ģimene. Dienās putni mierīgi sēž kokos, bet vakaros, mazajiem pūčulēniem pieaugot, veic arvien tālākus lidojumus.

Ventas Balss arhīvs

23. augusts
22. augusts
21. augusts
20. augusts
19. augusts
16. augusts
15. augusts
14. augusts