Ventas Balss, 4. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Mūzikas vidusskolas jaunuzbūvētajā ēkā vakar atkārtoti ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komisija, lai vērtētu tās atbilstību ugunsdrošības prasībām. VUGD akcentē, ka objekts vēl nav nodots ekspluatācijā, tādēļ darbs vēl ir tikai procesā. To, kad varētu būt šīs pēdējās pārbaudes atzinums un vai būs nepieciešamas atkārtotas pārbaudes, grūti prognozēt.

Klasiskais cūku mēris Latvijā nav konstatēts jau četrus gadus, savukārt Āfrikas cūku mēris joprojām ir slimība, kam pievērš pastiprinātu uzmanību. PVD Ziemeļkurzemes pārvaldē uzskata, ka šī slimība pie mums būs vēl ilgu laiku, līdz tiks izdomāta vakcīna, kā pret to cīnīties.

Livonijas ordeņa pilī apskatāma skolu audzēkņu rokdarbu izstāde Rakstu raksti. Darbi tapuši, iepazīstot un iedvesmojoties no Ventspils muzeja krājuma. Ventspils muzejs un pilsētas skolu mājturības skolotāji, savstarpēji sadarbojoties, turpina tradīciju Radīts muzejā, kas veiksmīgi aizsākta pirms astoņiem gadiem.

Latvijas maksibasketbola jeb basketbola senioru čempionātā divās vecuma grupās finālā spēlēja ventspilnieki, vienā no tām - K45+ - arī tiekot pie čempionu titula.

 

Ventas Balss arhīvs

28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs
15. maijs