Ventas Balss, 15. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Taksometru izsaukšana un samaksa, izmantojot mobilo aplikāciju Bolt, tagad pieejama arī Ventspilī, informē šīs transporta platformas pārstāvniecība Latvijā. Ventspils taksisti konkurentus uztver ar zināmu piesardzību, apšaubot viņu profesionalitāti un pakalpojuma kvalitāti.

Ir beigusies 12 gadu ilgā tiesvedība Anniņas lietā. Slimnīcai mirušā bērna vecākiem būs jāsamaksā 40 tūkstošu eiro liela morālā kompensācija.

Kuldīgā aizvadīts Kurzemes čempionāts kikboksā un boksā, kurā pie labiem panākumiem tika gan sporta kluba Favorīts, gan Ventspils Kikboksa leģiona sportisti.

Kāds ventspilnieks izpelnījies kriminālprocesu, jo savai sievai nosūtījis ap 100 īsziņu. Viņam tiesa bija liegusi jebkādā veidā kontaktēties ar dzīvesbiedri.

Ventspils popstudijas Jūras akmentiņi grupas un solisti guvuši panākumus konkursā Pavasara balsis, kas pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Olainē.

Ar DNS testa palīdzību tiesa bezatbildīgam tēvam likusi atzīt savu bērnu un piedzinusi no viņa uzturlīdzekļus.

Šis pavasaris Ventspils mūzikas vidusskolas 3. kursa audzēknei Paulai Mihailovai ir īpašs – viņa nupat ieguva Grand Prix starptautiskā vokālās mūzikas konkursā.

Kāds autovadītājs centies piekukuļot inspektoru, lai izvairītos no soda par neapstāšanos pie Stop! zīmes un braukšanu bez derīgas vadītāja apliecības.

Ventas Balss arhīvs

21. janvāris
17. janvāris
16. janvāris
15. janvāris
14. janvāris
10. janvāris
9. janvāris
8. janvāris