Ventas Balss, 14. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Tagad arī ventspilniekiem ir iespēja nopirkt Latvijas tirdzniecības zīmola Evelatus mobilos tālruņus un to aksesuārus. Latvijas kompānija, kas ražo 45 nosaukuma produkcijas, nesen atvērusi veikalu arī Ventspilī.

BK Ventspils basketbolisti neizmantoja iespēju pārņemt vadību LBL finālsērijā, vēlreiz piekāpjoties komandai VEF savā laukumā un nonākot zaudētājos ar 1:2.

Ar tradicionālo velobraucienu pa pilsētas ielām atklāta tūrisma sezona un velosezona, kas šoreiz ieskandināta ar visīstāko tauriņu izlidojumu.

Ar 20 minūšu intervālu Ventspilī sestdien apgāzās divas fūres. Vienā gadījumā uz aptuveni piecām stundām tika daļēji bloķēts tilta aplis.

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2019 Ventspils Tehnikuma audzēkņi izcīnījuši četras medaļas – divas zelta un pa vienai sudraba un bronzas godalgai.

Iespējas vasarā strādāt būs arī Ventspils novada skolēniem. Pašvaldība, tāpat kā pērn, izveidojusi divas skolēnu nodarbinātības programmas.

Jau ceturto zaudējumu šajā Virslīgas sezonā piedzīvojuši FK Ventspils futbolisti -- šoreiz viņi viesos mača beigās faktiski uzdāvināja uzvaru Mettai, ļaujot netraucēti izdarīt sitienu.

Ventas Balss arhīvs

21. februāris
20. februāris
19. februāris
18. februāris
14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris