Ventas Balss, 10. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau rīt Piedzīvojumu parkā atklās Ventspils vasaras tūrisma sezonu un velosezonu. Ar devīzi Taureņu veloorķestris arī šogad pilsētas ielās norisināsies tradicionālais velobrauciens.

Gatavojoties vasaras plaukumam, Sarkanmuižas pļavas Ziedu gotiņa piedzīvo rekonstrukciju. Jau tuvākajās nedēļās tā tiks atklāta apskatei.

Intervija ar usmenieku Pēteri Elstu, kurš veiksmīgi vada SIA Niedrāji MR, kas atrodas Ugālē un ir lielākais mežizstrādes uzņēmums Kurzemē.

Futbola klubs Ventspils pēc kārtējās Virslīgas spēles, kurā cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK Jelgava, iesniegs protestu par tienešu darbību, norādot, ka pārmaiņas nepieciešamas visā sistēmā.

Latvijā plānots rīkot padomju būves dzīvojamā fonda tehniskā stāvokļa apsekošanu. Ventspilī lielākā daļa daudzdzīvokļu māju būvētas padomju periodā, un to paredzētais kalpošanas termiņš beidzas pēc 15–20 gadiem.

Ventspils novada pašvaldība ieguvusi kredītu, lai pabeigtu Ugāles vieglatlētikas manēžas būvniecību.

Latvijas basketbola čempionāta finālsērijas otrajā mačā BK Ventspils basketbolisti viesos ar 80:71 pieveica komandu VEF, tā panākot izlīdzinājumu un atgūstot sava laukuma priekšrocības.

Ventas Balss arhīvs

29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs