Ventas Balss, 9. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Likuma grozījumu dēļ dzērāji atskurbšanai tagad tiek vesti uz slimnīcu. Par jauno kārtību ir sašutuši gan mediķi, gan arī citi pacienti.

Nesen aizvadīts starptautiskais deju čempionāts European Cup 2019. Pasākuma organizatori – lietuviešu kompānija United Dance Nation – katru reizi organizē šīs sacensības citā valstī. Šogad čempionāts pirmo reizi notika Latvijā, Liepājas Olimpiskajā centrā.

Pagājušajā nedēļā Ventspilī viesojās Buildit Latvija biznesa akselerators kopā ar jaunuzņēmumu komandu. Viesi nodemonstrēja savas biznesa idejas un iepazinās ar pilsētas uzņēmējvidi.

Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē svinīgi atklāta rekonstruētā atlētikas zāle, kura tagad ne vien kļuvusi plašāka un tāpēc ērtāka apmeklētājiem, bet arī ieguvusi modernāku aprīkojumu.

Kāds autovadītājs iekūlies 19,5 tūkstošu eiro lielās finansiālās nepatikšanās, jo savam spēkratam aizmirsis veikt civiltiesisko apdrošināšanu.

Ventas Balss trešdienas numurā publicējām ziņu, ka Ventspilī manīts kāds dzīvnieks, kas visticamāk ir vilku sugas īpatnis. Pilsētas nomalē Pārventas pusē to redzējuši iedzīvotāji. Savos novērojumos viņi dalījās gan ar redakcijas darbiniekiem, gan sociālo tīklu lietotājiem. Komentāru par savvaļas dzīvnieku klaiņošanu pilsētās un tās iemesliem sniedza zoologs, Latvijas Valsts mežzinātnes institūta Silava vadošais pētnieks Jānis Ozoliņš.

IX Starptautiskajā koru konkursā Kaunas cantat Ventspils Mūzikas vidusskolas koris Nošu planētas ieguvis Grand Prix kausu un Zelta diplomus.

Ventas Balss arhīvs

21. februāris
20. februāris
19. februāris
18. februāris
14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris