Ventas Balss, 8. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

BK Ventspils basketbolisti sāka Latvijas čempionāta finālsēriju ar zaudējumu savā laukumā, un šodien, viesojoties pie VEF Arēnā Rīga, noteikti būs nepieciešams izlīdzināt sērijas rezultātu.

Valsts policija aizturējusi septiņu cilvēku organizētu grupu, kas Latvijā tirgoja sevišķi bīstamu narkotisko vielu. Viens no bandas locekļiem ir ventspilnieks.

FK Ventspils galvenais treneris Dejans Vukičevičs pēc kārtējās Virslīgas spēles, kurā viesos ar 3:4 tika atzīts Spartaka pārākums, paziņoja, ka pamet galvenā trenera amatu, tiesa, šāds lēmums pieņemts jau pirms mača.

Novada dome nolēmusi piecus pašvaldības ceļus – četrus Popes pagastā un vienu Ugāles pagastā – bez atlīdzības nodot valstij.

Uz tiesas sola nonācis kāds autovadītājs, kurš pēc avārijas nav pakļāvies policistu prasībām, viņu virzienā metis priekšmetus, lamājies un vicinājis kulakus.

Pilsētniekus laiku pa laikam apciemo meža zvēri. Pēdējās nedēļas laikā Ventspils teritorijā manīts dzīvnieks, kas, visticamāk, ir vilks.

No 1. maija stājies spēkā jauns likums – Par trauksmes celšanu. Likums paredz fiziskajām personām ziņot pat pamanītiem pārkāpumiem darba vietās, ja šie pārkāpumi var kaitēt sabiedrībai, un paredz trauksmes cēlējiem aizsardzības garantiju. Ventspilnieki jauno likumu dēvē par dīvainu un nepārdomātu.

11. maijā Kultūras centrā notiks vīru kora 15 gadu jubilejas koncerts Oda priekam. Pasākumā piedalīsies arī grupa Pērkons.

Ventas Balss arhīvs

29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs