Čigāni....Brīdinājums...

KaijaMaija | 02.10.2017, 15:35:48 | 7474

Gribu vienkārši, pabrīdināt bērnus, viņu vecākus un protams pārējos arī!
Jau iepriekš kāds šeit rakstīja,ka šīs tautas pārstāvji saradušies centrā daudz. Es arī to esmu novērojusi! Šorīt netālu no spēļu automātiem,kur sētā ved tunelis, viņi stūrī bija iespieduši kādu puisi,skolnieku, ar riteni. Katrā ziņā labi neizskatījās,labi, ka vīrietis ar slotu viņus izdzenāja! Gan jau gribēja viņu apzagt! Citu, diemžēl, šīs klaiņojošās tautas indivīdi,neprot un negrib darīt! Lūgums policijai, pašvaldības policijai pasekot centra rajonam, kur viņi siro visvairāk! Vēl viņi "ČUPOJAS" Kuldīgas ielas 23 sētā. Oj, par to sētu vispār murgs! Tur pulcējas dažādas kompānijas, parasti gan vakaros! Bērni, skolnieki skrien pīpēt un tas ir katru dienu, bet neviens jau viņus tur netramda, tādēļ jau tik brīvi viņi tur var uzvesties pīpēt, dzert un čurāt krūmos pašā pilsētas centrā!

Komentāri (109)

  • -3
    Novadnieks 02.10.2017, 16:42:48

    Kaut kas traks ar tiem krūmos čurātājiem!Vai tiešām nav skaidrs,ka jāčurā ir biksēs?

  • -2
    Novadnieks 02.10.2017, 17:07:58

    Jā jā,ome,par čigāniem,un arī par čurāšanu.Izlasi visu tēmas tekstu.

  • -2
    Ome 02.10.2017, 17:00:52

    Novadniekam tā galviņa tada pamaza, jo runa jau nav par čurāšanu, bet par čiganiem Tie ir visur tākā nezāle, paskatieties kas daras pie MEGO, visāda kalibra, ar berniem, bez, visiem vajag maizītei, tikai neviens neiedomājas strādāt.

  • -6
    Carlos Leonardo Cabrera 11.11.2017, 15:18:27

    Paskola pasiūlyti greitą ir rimtas.
    Jums reikia finansuoti savo namuose, savo verslo, automobilių pirkimo, pirkti motociklą, sukurti savo gera kompanija, jūsų asmeninius poreikius. Mes teikiame asmeninės kreditai nuo 2000€ iki 1.000.000€ su nominalioji palūkanų norma 2%.. Prašome rašyti mums el. paštu: herofinance90@gmail.com

  • -19
    Latvija pāri visām! 02.10.2017, 17:26:40

    Vispār jau radies iespaids,
    ka tie kas pārmēru bieži pievērš uzmanību čigānu mellā gala problemātikai,
    barības ķēdē atrodas tiem ļoti tuvu.
    Tā teikt, konkurences cīņa ...)

  • -6
    Novadnieks 02.10.2017, 17:38:10

    Absolūti jāpiekrīt.

  • 0
    asd. 02.10.2017, 18:42:24

    Bet kā ar tiem,kuri nepievērš uzmanību,kaut arī tas būtu jādara?
    (policija,piemēram?)

  • 0
    qwerty 02.10.2017, 22:42:33

    Šamie šo nelasa un tas par viņiem, jo viņi ir ROMI ! :}

  • 0
    Novadnieks 03.10.2017, 08:16:59

    Simtiem un tūkstošiem gadu bija čigāni,bet kā Latvija kļuva neatkarīga,tā pārvērtās par romiem.Sabiedrība grib gudri un toleranti izteikties,bet sanāk muļķīgi.Tas pats attiecas uz ebrejiem un seksuālām minoritātēm.Vai tad agrāk viņi netika dēvēti viņiem atbilstošos apzīmējumos?

  • -5
    Carlos Leonardo Cabrera 11.11.2017, 15:18:51

    Paskola pasiūlyti greitą ir rimtas.
    Jums reikia finansuoti savo namuose, savo verslo, automobilių pirkimo, pirkti motociklą, sukurti savo gera kompanija, jūsų asmeninius poreikius. Mes teikiame asmeninės kreditai nuo 2000€ iki 1.000.000€ su nominalioji palūkanų norma 2%.. Prašome rašyti mums el. paštu: herofinance90@gmail.com

  • -20
    diana roze 03.10.2017, 10:09:32

    Nu ja latviesi gan ta ne dar tikaj ROMI

  • 0
    Dajūsko 03.10.2017, 14:29:11

    Atkal kārtējā analfabēte, drošvien, ka pati no ROMIEM. Ai, kādreiz taču šitās sauca par džārām.

  • -19
    Anita 03.10.2017, 10:38:52

    Tiešām , visas nelaimes jau tikai no čigāniem , latvieši ,krievi un pārējās tautības baltas un pūkainas, beidziet te izcelt vienu tautību, katrā tautā ir savi sliktie un labie cilvēki.

  • -1
    KaijaMaija 03.10.2017, 12:08:15

    Runa ir par konkrētu gadījumu, kuru redzēju! Un tādi jau ir vairāki, neviens latvietis vai krievs man nav uzbāzies ar savām saplēstajām lupatām vai zagtajām smaržām, tā kā kuš!

  • -1
    Riebīgais 03.10.2017, 12:30:42

    Šamējie saprot tikai sāpju valodu un pēdējā laikā iemācījušies atpazīt gāzes pistoli. Tie,kas šeit ir palikuši ,tie tiešām ir zemākais slānis,jo ir par stulbu ,lai aizbrauktu,tāpēc nekontrolēti vairojas un parazitē tepat.

  • 0
    karlito 03.10.2017, 15:16:21

    Atvainojos,šoreiz ne par tēmu.VB dzēš visu laiku ārā tēmu par Mertenas šodienas rakstu vb drukātajā versijā.cilvēki izlasiet rakstu -ū,ū cilvēki attopaties..un izdariet secinājumus .

  • -20
    vilma 03.10.2017, 15:18:29

    Ar cienju ptet visam tautibam,vaitie butu ebreji ,cigani,latviesi ,krievi vai citu tautibas parstavi ,esmu redzejusi visadas nelietibas novisam tautibu parstavjiem.Visi nav vienadi , un visus nevar apvainot.Jus apvainojiet veselu tautu curasana krumos un uzmaksana.Zinojiet policijai! Tagad katram ir mobilai telefons.Mazums mums Ventspili cura krumos latviesi?Bet tas Jus neinterese,tikai cigani.Mazums zog un laupa Jusu latviesi ,tas ari Jus netrauce.Tad ,kapec tads naids pret ciganiem.

  • -1
    Riebīgais 03.10.2017, 20:48:06

    Nu tad paskaidro,kas tajos ir labs,vai pati labprāt dod naudu viņiem,droši velc ārā maku vai mob. Tel. Varbūt ogas pērc no viņiem,vai kādas citas mantas? Varbūt tā ir tikai sakritība,ka 70% čigānu neprot rakstīt vai lasīt,un vispār neapmeklē skolu. Cik čigānu mums strādā kādā labā darba vietā,neskaitot mežus? Cik no tiem netīrajiem ir tādu,kas nesaņem pabalstus un var pilnvērtīgi dzīvot un uzturēt savu ģimeni? Čigānu rajonos arī visi dzīvo skaistās savrupmājās sakārtotās sētās,vai ne? Nevajag viņus salīdzināt ar latviešiem,krieviem vai ebrejiem,jo tie ir ČIGĀNI.

  • 0
    Dajūsko 03.10.2017, 20:57:29

    Nu, es daudzmaz zinu, no kā viņi dzīvo. No invaliditātes pensijām. Bija tāda pieredze pirms gadiem padsmit, iet iekšā čigāns pie ekspertiņiem ar lielu, lielu somu un nāk laukā ar sašļukušu maziņu. un šitā pecus gadus un, aleluja, pensija uz visu mūžu. Tagad jau visa tā sistēma sakārtota, bet vēl pirm gadiem četriem... olalā, ko tik nevarēja ar kukuļiem panākt. Tā, ka, mīļie, mēs šito varzu ar saviem nodokļiem uzturēsim, kamēr visi neap..gs.

  • -21
    vilma 03.10.2017, 22:33:09

    Ko jus murgojat.Ogas lasa mezos puse no latvijas iedzivotajiem.Jusu tautiesi kadreiz smejas parmums ciganiem ,lasa ogas,tagad pasi ar visiem saviem maziem berniem skrien pa mezu,un lasa ogas.Brauc uz Rigu un Liepaju pardot.Ogas noviniem ne es,bet jusu tautibu parstavi,tie kas negrib lasit,bet pelnit grib.Perk no ciganiem par centiem ,un pardod trisreiz dargak par euriem.Ju sakat ka cigani nestrada un nevar uzturet savas gimenes.Cigani pakonteineriem nestaiga,savus bernus bernu namos nenodod.Vini ja lasa ogas ,tad pasi ari pardod ,jeb lasa Jusu tautiesiem ,lai tie varetu pardot triskartigi dargak ,un Jums iedtastit ,ka lasijusi pasi.Jus sakat netirie cigani.Es ari varu teikt netie latviesi.Es izireju divus gadus atpakal savu dzivokli un pec menesa ,es nevareju ieiet dzivokli.Smirdeja ka miskaste.Kas viniem pieskir tos pabalstus Latvijas valdibas ieredni.Ja viniem nepienaktos nevien viniem to nepieskirtu.Vienkarsi atdzistiet ka esat rasisti.Ja ciganu vieta butu negeri butu tas patss.

  • 0
    Milda Kušš 21.10.2017, 11:39:58

    zini,ja tie tavi čavas piekasīsies cilvēkiem-izdauzīšu čavam galvu un izspārdīšu zobus pa visu ielu!!!
    ja mierīg nemāk dzīvot,paš vainīg!!

  • -20
    vilma 03.10.2017, 22:46:38

    Ciganu rajoni ,tie ir socialas majas,mums Ventspili ir daudziem ciganiem savas majas ar sakartotiem pagalmiem.Ventspili labi ja 600ciganu tautibas parstavju dzivo.Kadreiz bija daudz vairak ,bet tadas valodas neesmu dzirdejusi.

  • -20
    vilma 03.10.2017, 22:46:56

    Ciganu rajoni ,tie ir socialas majas,mums Ventspili ir daudziem ciganiem savas majas ar sakartotiem pagalmiem.Ventspili labi ja 600ciganu tautibas parstavju dzivo.Kadreiz bija daudz vairak ,bet tadas valodas neesmu dzirdejusi.

  • -13
    Anita 04.10.2017, 06:33:04

    Taisnība , vilma, tagad daudzi latvieši un krievi skraida pa mežiem ,lai salasītu un pārdotu ogas un sēnes uzpircējiem , lasa arī vīngliemežus un ragus. Pie šādas situācijas vainīga valsts ar saviem "gudrajiem" vadītājiem un kapitālisms , vari nestrādāt , iztiec kā māki , bet likuma pārkāpšana ir policijas darba lauks , ja viņi strādātu kā pienākas , vairums sēdētu cietumos , gan čigāns ,gan pusčigāns ,kā arī letiņš un krievs, jebkurš likuma pārkāpējs. Jā , taisnība ir par čigāniem ,kam ir savas mājas un sakopta sēta.

  • 0
    jaanism 04.10.2017, 07:07:50

    neiet runa par to ka pārējās tautības ir pūkainas, bet ja iet runa par visraksturīgākajām iezīmēm kuras nepiemīt nevienai citai tautai, tad tās noteikti būtu zagtu lietu andelēšana autenes tuvumā (sākumā gan tās tiek dāvinātas, bet tad gan plāns tiek mainīts), mūžīga melošana acīs skatoties. tu čigānu redzot jau zini, kas tam padomā. protams ir tie 5% kas ir izglītoti un neietilpst pie šīs kategorijas, bet ČIGĀNS pēc dabas ir parazīts, ne viņam sava valsts, vai teritorija. nu KURŠ vēl tikai to dara? nu neviens igaunis vai itālis man ar fenderētu huiņu nav uzbāzies! es tiešām uzskatu, ka ventspils latiņa paceltos par kapeiku augstāk līdz ar viņu prom aiziešanu.

  • -4
    dzives_butiba 12.11.2017, 12:32:37

    Nu te jādod pa cepuri tam bārdainajam vecim tur augšā ,lai labo to kļūdu ,ka izveidojis nāciju ar tādu kultūru un bez pamatiem uz zemes.Bet ja runa par zagšanu,ņirgāšanos un visu pārējo ,tad kura nācija būs tā akmeņu sviedēja.
    Arī čigānu tautībā ir ļoti jauki cilvēki. Ir taku lozungs,katrs izdzīvo kā māk...Vai dzīve tie kārtota tā kā vajadzētu ,vai tiek saprast ka ne visiem lemts būt vareniem,kādam arī jādara tas patiesais darbs...

  • 0
    jaanism 04.10.2017, 07:13:34

    džauru aizstāvji bieži vien paši ir pieskaitāmi pie tādiem, vai labākajā gadījumā ir tuvi ar tādiem, bet par ko aizstāvēt viņus es nezinu. NU NEVIENS CITS TIK ĻOTI APKĀRT NESIRO UN NEDOMĀ KĀ KAUT KO NOPIZĢĪT, APPIST, SAVĀRĪT. 99% gadījumu tas vienmēr ir un paliks ČIGĀNS. sēdi mājās, rij savus tramadolus un sprāgsti nost vienreiz.

  • -1
    Novadnieks 04.10.2017, 11:13:57

    Nu ja jau uz vislielākām cūcībām ir spējīgi galvenokārt čigāni.tad Saeima un valdība no čigāniem vien sastāv,tāpat arī pašvaldības.

  • 0
    Milda Kušš 21.10.2017, 11:41:20

    vajag tīrīšanu!

  • 0
    Ome 04.10.2017, 11:13:04

    Taisnība gan par invaliditati, reiz Kuldīgas DEĀK biju es un romene no Ventspils, kamēr gaidīja rindu skreja visiem stūriem viesū, augsts asinsspiediens, bet kad dabūja grupu, ka tika ārā tad uzņema tādu atrumu ka reitais varetu sadzīt

  • -4
    Novadnieks 04.10.2017, 11:16:06

    Uz cik tad to ātrumu uzņēma?Apdzīvota vieta tomēr.Ka tik nepārkāpa atļauto ātrumu.

  • -1
    prof.Preobraženskis. 04.10.2017, 13:14:48

    Kas attiecas uz invaliditāti,tad vienai daļai no tiem čigāniem viņa tiešām pienākas.Dzirdēts,ka viņiem jau bērni esot ne īsti veseli,saka,ka tas no tuvradnieciskas pārošanās.Kas kādreiz nodarbojies ar trušu audzēšanu,zinās,ka pie tuvradnieciskas pārošanas trusēni dzimst arvien vārgāki un mazākā skaitā.Tad nu ar čigāniem laikam ir tāpat.

  • -17
    Latvija pāri visām! 04.10.2017, 12:01:49

    Nesaprotu tos, kas kaut kā īpaši ienīst čigānus.
    Mani ceļi ar viņu mellā gala pārstāvjiem nekrustojas vispār,
    jo kā jau teicu, lai regulāri konfliktētu ar viņiem, vajag atrasties aptuveni tai pašā nišā, kur viņi,
    bet baltajiem čigāniem attiecības ir draudzīgas.

  • -3
    Vigil 07.10.2017, 22:54:16

    Vairak tadus, ka tu domajosos.

  • -21
    diana roze 04.10.2017, 15:12:21

    Dajūsko ak cik tu esi gudrs ne skolot ko? Es ka saksu ar tevim skoloti runat tu vairs ne ko ne gribesi tici man

  • -1
    Dajūsko 04.10.2017, 15:24:40

    Un kas tad Tev tagad liedz "skoloti runāt" ?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: